נאוליט – בסיס טוב | כתבות
צור קשר
צור קשר
1000 תווים שמאל

נאוליט –בסיס טוב

נאוליט הינו חומר המשמש לחיפוי במקומות שונים. הנאוליט נותן הרבה מעבר ל'מתחרים' הנאוליט נותן שלמות

להיות בטוח

משטח העבודה אתו עובדים ובו משתמשים או החיפוי עליו דורכים צריך להיות יציב, גם מה שנראה כמובן מאליו, לא תמיד אכן מובן מאליו, וכאשר זה לא יציב, אז גם משטח וגם קרקע יכולים להיות לא יציבים, נאוליט, ללכת על בטוח.

ליהנות מהעבודה

כמה שזה נראה מובן מאליו משטח העבודה במטבח הוא זה שיקבע עבורך את ההנאה מהשימוש בו, כאשר מטבח עשוי טוב ובצורה משובחת, איכות העבודה בו היא גבוהה. משטח עבודה שאינו איכותי עשוי להביא סדקים וחריצים. אשר מלבד חוסר הנוחות הם עשויים להביא לצבירת אוכל ובעקבותיו חיידקים. לכן חשוב משטח העבודה הינה חשיבות עליונה יותר מכל שטח אחר במטבח. זה בעצם מה שבסוף תאכלו.

לעבוד חלק

נאוליט, הינו משטח עבודה איכותי, הנאוליט מבטיח שימוש לאורך זמן בחומר איכותי וחלק, הנאוליט הוא זה שישפיע על כל בגנון העבודה שלכם, הוא יגרום לכם להיות מרוצים לאורך זמן. הוא גם זה שיבטיח לכם גימור מושלם למטבח לריצוף, או לכל חדר אחר בבית.

צורת העבודה עם הנאוליט מאפשרת מינימום חיתוכים כך שהמוצר הסופי הינו מוצר מוגמר. כל סגנון העבודה עם הנאוליט הינו סגנון מעוצב יותר יוקרתי הרבה יותר, זה אחר מכל מה שמוכר בעבודה עם חיפויים, לכן הנאוליט נבחר לחיפוי במקומות יוקרתיים והוא זה  הנבחר כחיפוי מושלם ומשלים, הנאוליט יעשה את זה הכי טוב שאפשר ויביא את התוצאה המושלמת.

איפה ניתן ליהנות מהנאוליט?

  • משטחי עבודה במטבח.
  • חיפוי קירות פנימיים וחיצוניים
  • משטח באמבטיה וחיפויי קירות
  • ריצוף תוך כדי מינימום חיתוכים למראה המושלם.

הנאוליט יביא את התוצאה הרבה מעבר למצופה, צורת העבודה אתו פותחת אפשרויות רבות לעיצובים שונים, כאשר מעצבים משתמשים בנאוליט על מנת לשדרג את העיצוב ולהביא לתוצאה מושלמת ולמראה אסתטי במיוחד. הנאוליט נותן מראה מושלם בכל מקום בו הוא נמצא, מעצבים מקצועיים יודעים להשתמש בכל הפונקציות אותם הנאוליט מציע, למקם אותו נכון ולבחור לו את הסגנון הרצוי במקום הרצוי.

 

 

ראו גם: שיש למטבחנאוליט

image

משווק מורשה שיש compac

caesar stone

משווק מורשה שיש לפיטק

image

משווק מורשה שיש קונסטנטינו

image

משווק מורשה אבן קיסר

sansa logo

משווק מורשה סנסה קונסטנטינו

selestone logo

משווק מורשה סילסטון קונסטנטינו

dekton logo

משווק מורשה דקטון

Untitled 1

משווק מורשה סנטה מרג'ריטה