שיש כהן - שיש לאמבטיה
שיש לחדרי אמבטיה
שיש אבן קיסר - שיש לחדרי אמבטיה
צור קשר
צור קשר
1000 תווים שמאל

שיש לאמבטיה

"שיש כהן" מציעים מבחר עשיר של שיש לאמבטיה: שיש לחיפוי קירות ומשטחים. שיש לאמבטיה מבית "שיש כהן" מאפשר לכם ליהנות ממבחר של סוגי שיש שונים, חלקם מיובאים מהחברות המובילות בעולם בענף השיש וחלקם מיוצרים בארץ.

"שיש כהן" מאפשרים לכם לעצב את חדר האמבטיה שלכם באופן שמעניק לו את האווירה הייחודית לו בהתאם לטעמכם האישי: אווירה מרגיעה? אווירה של ספא? "שיש כהן, מאפשרים לכל לקוח לעצב את חדר האמבטיה שלו במקום מרגיע ומחדש כוחות מבלי לוותר על פרקטיות, כמובן.

למה דווקא "שיש כהן? בבחירת שיש למקלחת "

"שיש כהן" מעמידים לרשותכם מבחר מגוון ועשיר  של צבעים ושל גוונים, מבחר של סוגי שיש, שלכל אחד מהם הייחוד שלו. "שיש כהן" מעניקים ייעוץ מקצועי בבחירת השיש הנכון  לחדר האמבטיה שלכם בהתאם לטעמכם האישי, לסגנון העיצוב המועדף עליכם, לגודלו של חדר האמבטיה שלכם ולחשיבות שלו בחייכם- מעבר לתפקידו הפונקציונאלי והברור מאליו. חדר אמבטיה כבר מזמן אינו רק "מקלחון". אתם רוצים יותר. אתם רוצים להיכנס אליו בבוקר כאשר אתם מתחילים את היום ואת רוצים להיכנס אליו בסוף יום עבודה ולהירגע.

חשוב לציין כי בחירת שיש לאמבטיה חייבת לקחת בחשבון את העובדה כי חדר האמבטיה, בניגוד למטבחים, למשל, מחייב מהשיש שבחרתם להיות בעל כושר עמידות גבוה בפני לחות ורטיבות על מנת שיאריך ימים וישמור על חזות אסתטית ויוקרתית. "שיש כהן" מעניקים ייעוץ מקצועי  הן בנוגע לבחירת סוג השיש והן בנוגע לאופן החיתוך וההרכבה הרצויים.

בבעלותם של "שיש כהן" המכשור המתקדם והמשוכלל ביותר הקיים בענף השיש: כלים מטכנולוגיות CNC של חברת ברטון מאפשרים להם לבצע חיתוך בלייזר ובכרסמים ולספק ללקוחותיהם פלטות שיש מאיכות גימור גבוהה וקפדנית ביותר.

"שיש כהן"- כל המוצרים והשירות תחת קורת גג אחת!

צרו עמנו קשר
שם:*
נא להכניס שם

כתובת מייל:*
כתובת המייל אינה תקינה

מס׳ טלפון:*
Invalid email address.

הודעה:*
תוכן ההודעה חסר

שיש אבן קיסר במגוון עצום של גוונים באולם התצוגה ובחנות

image

משווק מורשה שיש compac

caesar stone

משווק מורשה שיש לפיטק

image

משווק מורשה שיש קונסטנטינו

image

משווק מורשה אבן קיסר

sansa logo

משווק מורשה סנסה קונסטנטינו

selestone logo

משווק מורשה סילסטון קונסטנטינו

dekton logo

משווק מורשה דקטון

Untitled 1

משווק מורשה סנטה מרג'ריטה