לפיטק - שיש למטבח
שיש למטבח
צור קשר
צור קשר
1000 תווים שמאל

מה מיוחד בשיש לפיטק?

לשיש לפיטק יש לא מעט יתרונות ומעלות. מבחינת עיצובית – אסתטית, שיש למטבח זה הוא הבחירה המושלמת לחובבי המטבחים האיטלקיים. "שיש כהן" מבצעים חיתוך בשיש לפיטק באופן השומר על עובייה של האבן ומעניק לשיש את הנפח המלא והייחודי לו :לוחות בגודל 3365 מ"מ x 1500 מ"מ ועובי של 12 / 20 / 30 מ"מ.(בניגוד לפלטת שיש "סטנדרטית"). שיש לפיטק מעניק למטבח שלכם מראה יוקרתי ואלגנטי. הוא מעניק למטבח החלומות שלכם את הנגיעה האישית והייחודית לו.

לפיטק - שיש למטבח

שיש לפיטק הוא שיש למטבח שמשלב יתרונות אסתטיים אקסקלוסיביים עם יתרונות שנובעים מאפיוני השיש עצמו ושייחודיים רק לו: כושר עמידות גבוה במיוחד. כושר עמידות זה בא לידי ביטוי בעמידות גבוהה בפני חומצות, בסיסים, שריטות, טמפרטורה גבוהה במיוחד או נמוכה במיוחד, מעבר בין קצוות טמפרטורה, קרני UV ועוד. שיש לפיטק מאופיין גם במבחר של צבעים וגוונים, "פינישים" האופייניים לאבן טבעית ועוד. הלכה למעשה, שיש לפיטק אינו דורש מכם להתאים את עצמכם אליו: הוא מאפשר לכם להניח עליו סירים חמים או תבניות שהוצאו מהתנור ללא כל חשש לפגיעה בחזות האסתטית שלו או באיכות החומר.

שיש לפיטק ותחזוקה שוטפת:

שיש לפיטק אינו נקבובי ולכן אינו "תופס" כתמי מזון, קפה או שמן, אינו "תופס" עובש או חיידקים. שיש לפיטק הוא שיש קל לניקוי שאינו דורש הנחיות מיוחדות, לא כל שכן מאמץ פיזי מצידכם.

שיש לפיטק - ידידותי לסביבה:

בצד המודעות לאיכות הסביבה שצוברת תאוצה בשנים האחרונות חשוב לציין כי תעשיית השיש הזה שומרת על איכות הסביבה לאורך כל שלבי הייצור ואינה משתמשת בשרפים או בנגזרות של נפט.

האם שיש לפיטק מתאים רק למטבחים?

לא. על אך ששיש לפיטק הוא מצוין כשיש למטבח, הוא משמש מעצבים ואדריכלים גם לצורך חיפוי פנימי, חיפוי חיצוני למדרכות ועוד.

צרו עמנו קשר
שם:*
נא להכניס שם

כתובת מייל:*
כתובת המייל אינה תקינה

מס׳ טלפון:*
Invalid email address.

הודעה:*
תוכן ההודעה חסר

שיש אבן קיסר במגוון עצום של גוונים באולם התצוגה ובחנות
שיש למטבח לפיטק

image

משווק מורשה שיש compac

caesar stone

משווק מורשה שיש לפיטק

image

משווק מורשה שיש קונסטנטינו

image

משווק מורשה אבן קיסר

sansa logo

משווק מורשה סנסה קונסטנטינו

selestone logo

משווק מורשה סילסטון קונסטנטינו

dekton logo

משווק מורשה דקטון

Untitled 1

משווק מורשה סנטה מרג'ריטה