אודותנו

האהבה למראהו הקלאסי של השיש ולעבודת איכות ברמת אמן, ליוותה את חברתנו מהרגע הראשון ואינה רק מחויבותנו המקצועית, היא לא פחות ממסורת משפחתית רבת שנים.

כבר מעל 40 שנה שאנו עומדים בחלוץ בתחום חיתוך השיש. הכול החל ב-1977, אז ייבא סבי מאיטליה את המכונה הראשונה בישראל לחיתוך שיש. המכונה עשתה את דרכה דרך הים התיכון באוניה בחלקים והורכבה פה בישראל על ידי אבי וסבי. אהבה זו לעבודה עם שיש הפכה לבסיס הווייתנו וחדרה ל-DNA המשפחתי. עשייה זו המתאפיינת בשמירה על רמת העבודה הגבוהה ביותר ובחדוות יצירה שאינה יודעת שובע המשיכה הלאה גם אלינו, בני הדור השלישי למשפחת שיש כהן.

ממשיכים להוביל

מאז ימי האונייה מאיטליה, חלו שינויים רבים בתחום תהליכי הייצור בשיש ואל השוק נכנסו שכלולים רבים. אנו דואגים בכל עת להתעדכן בהם וליישם בעבודתנו את האמצעים המתקדמים ביותר כדי להבטיח לך מוצרי איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר מהמדידות בביתך, עבור בתכנון ממוחשב וחיתוך בלייזר ועד להתקנה נקיה, מקצועית ואיכותית בבית הלקוח.

אודות שיש כהן שיש למטבחים מעוצבים

"שיש כהן" היא החברה המובילה בארץ ביבוא, ייצור, ועיבוד שיש. צוות עובדים מיומן, מכשור מתקדם ומשוכלל הם שמאפשרים ל"שיש כהן" לספק ללקוחותיה שיש איכותי ברמת גימור מושלמת

מה מיוחד בכלים של "שיש כהן"?

"שיש כהן " היא החברה היחידה בארץ אשר בבעלותה כלים מטכנולוגיות – CNC מתקדם. כלים אלה מאפשרים חיתוך בלייזר וחיתוך בכרסמים מיוחדים היוצרים את רמת הגימור האיכותית והמוקפדת ביותר שניתן להגיע אלה כיום!

בבעלותם של "שיש כהן" מפעל לייצור שיש ואולם תצוגה עשיר ומגוון. הכלים שבהם היא משתמשת, איכות העבודה, איכות השיש ומיומנות הצוות הם שמעניקים ל "שיש כהן" את המוניטין שלה. "שיש כהן" מייבאים את כל סוגי השיש, מבצעים חיתוך מדויק ומוקפד מעניקים שירותי ייעוץ, תכנון והתקנה עד לתוצאה הסופית: שיש למטבח במטבח החלומות שלכם!

שיש מיובא:

ישנם סוגי שיש שמגיעים אלינו ממקומות שונים בעולם: ספרד, איטליה, טורקיה וברזיל.

למה לבחור בנו?

  • בשביל התוצאה המושלמת: שילוב של איכות השיש קיסר עם עבודה מדויקת שמביאים לתוצאה המוקפדת.
  • בגלל המחיר: העובדה ש"שיש כהן" מייבאים בכמויות עצומות ועובדים בשיתוף פעולה עם גדולי היבואנים היא שמאפשרת להם למכור לכם את השיש במחירים אטרקטיביים.
  • בגלל השירות: תודעת שירות גבוהה, צוות מקצועי ומיומן, מכשור מתקדם הם שממקמים את "שיש כהן" על המפה מזה עשרות שנים.
  • בגלל הפרפקציוניזם : "שיש כהן" לא מתפשרים על פחות ממצוין. שירותי ייעוץ ותכנון ניתנים לכל לקוח בהתאמה אישית בהתאם לטעמו האישי ולמטבח החלומות שלו.
  • אלפי לקוחות מרוצים מצביעים ברגליים: "שיש כהן" עובדים מול לקוחות בכל סדר גודל, החל מלקוחות פרטיים ועד לאדריכלים ולקבלני ענק.
שיש למקלחת מבית שיש כהן

צרו איתנו קשר

טלפון

077-230-5405

כתובתנו

ילדי טהרן 7 מתחם G ראשון-לציון

דוא״ל

Nirco101@gmail.com

שעות פעילות

א’-ה’ 10:30-19:00
שישי 10:30-13:00

למידע וייעוץ מקצועי מלאו פרטים: