דקטון להיות בטוח בגדול

משטחי הדקטון הביאו בשורה בכל מה שקשור למשטחי עבודה וחיפוי, הטכנולוגיה החדשנית שפותחה והביאה את הדקטון לעולם הביאה תוצאות אחרות במטבח ובריצוף הבית.

דקטון למראה מושלם

כאשר נכנסים לבית מעוצב מושלם, קשה להניח את האצבע על מה שנותן את תחושת השלמות, לכאורה הכול נראה טוב. התאורה, הריהוט, העיצוב הגוונים, אך במבט סוקר ומקצועי ניתן להניח את האצבע בצורה מובהקת על הריצוף, הריצוף הוא זה שנותן את הטאצ' הסופי לבית, הוא זה שנותן את המראה המושלם ואת הגימור המקסימלי.

דקטון בכל מצב וצבע

דקטון הינו חומר המשמש לחיפוי רצפת הבית ומשמש כמשטח עבודה במטבח, האפשרויות במשטחי הדקטון הן רבות והאופציות השונות לעיצוב הן שונות ומגוונות, כאשר ניתן לבחור בגוונים שונים המותאמים לחלל הספציפי. הגוון הנבחר יישמר לכל אורך השימוש ואפילו במשך שנים רבות כצבע טרי ללא דהייה הנובעת בחומרים אחרים משימוש רב.

הדקטון הינו חומר בטוח לשימוש במטבחים כאשר הוא עמיד גם לטמפרטורות קיצוניות וחום רב או קור קיצוני. הדקטון לא נסדק, גם חיתוך חד לא יחרוץ בו חריצים, הטכנולוגיה של הדקטון גורמת לו להיות יציב בכל מצב, כך שהוא נשמר יפה ואסתטי ונותן איכות עבודה במטבח. וכך הוא גם נותן ביטחון בעבודה.

נראה טבעי

מעלותי של הדקטון נמצאות בעיקר בטבעיות שבו, הדקטון מדמה חומרים הקיימים בטבע, כך שהוא יכול להביא את מה שהארוגניות מביאה בנוסף לשמירה על יציבות, כך משטחי הדקטון לא משנים את צורתם בעקבות שינויי מזג האוויר, מבנה החומר שומר על יציבות בכל תנאי, כך גם החיפויים מדקטון, גם אם מונחים עליהם חפצים כבדים אינם נפגעים.

הדקטון בנוסף ליציבות שהוא מבטיח הוא מבטיח גם אטימות ושמירה על ניקיון, כאשר הדקטון הינו חומר משובח ואטום במיוחד המונע כל חדירה של נוזלים ומבטיח מקסימום הגנה לשטח שמתחתיו, הוא גם דוחה כתמים כך שומר על ניקיון לאורך זמן, ניתן לבחור את הדקטון במבחר עוביים התואמים את המטרה לשמה הוא נבחר. דקטון, זה לעבוד בטוח ויפה לאורך זמן, וליהנות מכל עבודה תמיד.

מאמרים נוספים

אודות שיש כהן

האהבה למראהו הקלאסי של השיש ולעבודת איכות ברמת אמן, ליוותה את חברתנו מהרגע הראשון ואינה רק מחויבותנו המקצועית, היא לא פחות ממסורת משפחתית רבת שנים.

אנו דואגים בכל עת להתעדכן בהם וליישם בעבודתנו את האמצעים המתקדמים ביותר כדי להבטיח לך מוצרי איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו עימנו קשר

לייעוץ מלאו פרטים

דילוג לתוכן