למינם שיש שהוא עוצמה

למינם הוא משטח שיש מסוג גרניט פורצלן המהוה משטח עבודה למטבחים וחדרי שרות. במה שונה משטח הלמינם ממשטח הגרניט פורצלן המוכר.

להשקיע בטוב ביותר

שיש, זה ביטוי לחוזק ועוצמה, אבל גם לעוצמה וחוזק יש מידה, שיש גרניט פורצלן למינם הינו שיש גרניט פורצלן דו שכבתי המהווה הגנה מושלמת ובטוחה לאורך זמן, משטחי למינם מסופקים למטרות שונות של משטחי שיש למטבח או לחדר הרחצה. השימוש האיכותי בלמינם מביא את הלקוחות לשוב ולהזמינו לכל מטרה. השיש הינו שיש איכותי המבטיח הנאה מושלמת מהשיש לתמיד.

שיש נצחי

שיש גרניט פורצלן ידוע במשך שנים כשיש הטוב והעמיד ביותר לחיפויים מסוגים שונים, גרניט הפורצלן חיפה על כל סוגי השיש והפך להיות השיש המבוקש ביותר לכל מטרת חיפוי, כאשר האיכות המשתנה שלו היא זו שתשפיע על המחיר, החומרים השונים ממנו הוא מורכב יכריעו על האיכות שלו. כאשר מדינות שונות מייצאות משטחי שיש ויש כאלו המספקות את השיש הטוב והאיכותי ביותר.

יופי של שיש

משטחי שיש למינם מגיעים בגוונים שונים ורמת הגימור המושלמת שלהם נותנת להם ממד נוסף של יופי, כך שהתוצאה האסתטית של המטבח שווה כל מחיר וההנאה לאורך זמן משפיעה על שביעות רצונו של הלקוח, כאשר משטחי השיש מסופקים בעיקר למטבחים וחדרי רחצה, הדרישות מהשיש הינם דרישות גבוהות הוא צריך להיות יציב ועמיד בכל תנאי הטמפרטורות המשתנות של החדר וכאשר השיש איננו כזה הוא לא יוכל לעמוד בסטנדרטים הנדרשים ממנו ולמלא את ייעודו.

מאז ולתמיד

שיש איכותי ילווה לאורך שנים משתמש מרוצה הוא יהווה משטח עבודה נוח ומוגן. השיש מבטיח הגנה מתוקף היותו עמיד ויציב, לא ייראו עליו סדקים או שריטות כתוצאה משימוש בחום או בחפצים חדים, הוא יישמר כחדש לאורך זמן. העובדה שמשטחי הלמינם הינם משטחים כפולים גורמת להם להיות איכותיים פי שניים ולהוות הגנה מרבית למשתמש בהם, ומקסימום הנאה מהשימוש, הנראות החיצונית של השיש מעידה על האיכות, משום שהמראה הסופי של שיש גרניט פורצלן כפול נראה טוב ואופנתי הרבה יותר. שיש שהוא מותג.

מאמרים נוספים

מדריך לבחירת אי למטבח

בחירת אי למטבח היא משימה חיונית הדורשת מחשבה ותכנון מדוקדקים. פוסט זה בבלוג מציע מדריך מקיף שיעזור לך לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבור חלל

קרא עוד »

מאפייני המטבח המודרני

המטבח המודרני הוא פיתרון עיצובי מתקדם שמתאים לסגנון החיים העכשווי. הוא משלב פונקציונליות עם עיצוב חדשני, מה שמאפשר לשדרג את חוויית הבישול ואת חלל המטבח

קרא עוד »

אודות שיש כהן

האהבה למראהו הקלאסי של השיש ולעבודת איכות ברמת אמן, ליוותה את חברתנו מהרגע הראשון ואינה רק מחויבותנו המקצועית, היא לא פחות ממסורת משפחתית רבת שנים.

אנו דואגים בכל עת להתעדכן בהם וליישם בעבודתנו את האמצעים המתקדמים ביותר כדי להבטיח לך מוצרי איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו עימנו קשר

לייעוץ מלאו פרטים

דילוג לתוכן