לקוחות ממליצים מונה ארד – הוד השרון

לקוחות ממליצים משטח " לפיטק"

חלפה עברה לה חצי שנה מתום השיפוץ המסיבי בביתי.

וזו שעתי לשתף אתכם בחוויותיי משימוש במשטח שהותקן על ידכם,

סרקתי אין ספור חברות , כולן טובות ומרשימות אולם משטחי הפורצלן שלכם ניחנו במרקמים חלקים ומעוררי השראה לעיצוב מטבח נקי ומוקפד כפי שרציתי בביתי.

אין ספור עיצובים עיצבתי בכ-30 שנות עבודתי כאדריכלית המעצבת את הבית ואף מאבזרת אותו ב"סטיילינג" המשווה לו את קשת הצבעים המקפיצה כל מטבח למטבח מוקפד.

משטחי במטבח זהים לתהליך ייצור של "פורצלן " כדוגמת המרצפות המרוצפות בכ-80% מבתי האב בארץ ובעולם.

משטחי ה- "פורצלן" קלים לניקוי ותחזוקה , אין להם כל ספיגות ואף אינם משנים צבעם לאורך השנים .

הישגי טכנולוגיית הייצור של המשטחים מקנה למשטחים מישוריות מדויקת. יכולת עיבוד של משטח גדול עם מינימום חיבורים שגם כך מהתאמת חומרי ההדבקה לגוון זהה לחלוטין למשטח אינם נראים

והחשוב מכל – ניתן להניח סיר חם

להבדיל ממשטחים המיוצרים בטכנולוגיית המשולבת בדבקים אפוקסיים על סוגיו השונים .

מניסיוני האישי , ולאור העברת משרדי "מונה ארד – אדריכלות ועיצוב פנים " להוד השרון כחלק מביתי, אין לי ספק שמיטב לקוחותיי יוכלו להתרשם "על חי" מאיכות המשטח ומדיוק עבודתכם .

על מנת להמחיש ולחזק את מחמאותיי אני שולחת לכם תמונות מהמטבח עם השלמת ה-"סטיילינג" שלו .

המלצות נוספות

שיש למטבח גרניט טבעי מוברש

אבישי קידר

אבישי ביקש חומרים שמחברים לכיוון הטבע , הרעיון הכללי הוא לבחור מתוך מגוון צבעי עץ. בחרנו את הצבע בחומר גלם טבעי מוברש, שיחבר במגע ובטקסטורה

קרא עוד »
שיש למטבח מבית שיש כהן

כהן אלון ארכיטקטורה

שמחנו לקחת חלק בפרויקט של כהן אלון ארכיטקטורה, נדרשנו לשימוש בחומרים ובצבעים מונוכרומטיים לייצר אווירה קרירה יותר, אך גם מזמינה, עוטפת ומשפחתית. התוצאות לפניכם.. צילום:

קרא עוד »

אודות שיש כהן

האהבה למראהו הקלאסי של השיש ולעבודת איכות ברמת אמן, ליוותה את חברתנו מהרגע הראשון ואינה רק מחויבותנו המקצועית, היא לא פחות ממסורת משפחתית רבת שנים.

אנו דואגים בכל עת להתעדכן בהם וליישם בעבודתנו את האמצעים המתקדמים ביותר כדי להבטיח לך מוצרי איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו עימנו קשר

לייעוץ מלאו פרטים

דילוג לתוכן