מוצרי השיש הטובים ביותר בארץ

סוגי השיש הקיימים כיום ביון אם מדובר בשיש טבעי כמו הגרניט או אם מדובר בשיש מעובד מסוגים שונים, מאפשרים לייצר וליהנות ממגוון שימושים שונים לבית, למשרד ולכל מטרה אחרת במבנה בחצר או בגן.

השיש הטוב ביותר, מהמומחים לשיש בארץ

שיש כהן החברה הוותיקה והמנוסה בענף השיש לסוגיו, היא מהחברות המובילות בארץ לייבוא וייצור שיש טבעי, בשיש כהן, ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי שיש טבעי מסוגים שונים וכן שיש מעובד כמו שיש אבן קיסר, שיש דקטון סיליקטי, המותאמים על ידי צוות העובדים ומיועדים למטרות שונות כמו שיש למטבחים, שיש לריצוף הבית, שיש לחיפוי, שיש למדרגות ומוצרי שיש נוספים לעיצוב הבית ומחוץ לו. בשיש כהן, תוכלו ליהנות ממגוון מוצרים מהטובים ביותר בארץ אשר מעניקים לכם איכות מקסימלית ורמות גימור ללא מתחרים בצורה קפדנית ומדויקת.

מגוון שימושים לשיש המיוצר באיכות הטובה ביותר

בשיש כהן מוצרי השיש הטובים בארץ ואשר יכולים להתאים למגוון רחב של שימושים בהם חיפוי, ריצוף ומדרגות בשיש טבעי או כל משטח שיש העומד לרשותכם מתוך תצוגת המוצרים העשירה והרחבה. משטחי השיש המגוונים שמייבאת, מייצרת ומשווקת חברת שיש כהן, עומדים בכל התקנים מהמחמירים ביותר. ניתן להשיג משטחי שיש המגיעים במידות וגדלים שונים ובכך יוכלו לתת מענה מושלם והתאמה לצרכי הלקוח הן בכמות ובהן באיכות.

כאמור משטחי השיש השונים יכולים להתאים לאמבט, לריצוף הבית החוץ, מדרגות וחיפוי קירות וכמובן כשיש למטבח. המשטחים השונים בעלי מאפיינים ייחודיים לכל סוג שיש הבאים לידי ביטוי בפרמטרים כמו חום, קור, עמידות מחומרים כימיים, עמידות מפני שריטות ומכות, ועוד תכונות המשתנות בין סוגי השיש השונים. אמנם משטחי השיש חזקים, אך לרוב יש להימנע מלעשות בהם שימוש במקומות החשופים לחומרים חומציים, צבעוניים העלולים לפגוע במאפייני משטחי השיש השונים.

שיש בהתאם לדרישותיכם

כיום לאור התפתחות הטכנולוגיות ושיטות העבודה החדשות וכן זמינות חומרי הגלם השונים, ניתן לעבד כל משטח שיש בצורה מושלמת ולייצר מגוון מוצרי שיש לרבות רהיטים מעוצבים ושימושים אחרים לפי בקשת הלקוח ובהתאם לצרכיו. בחברת שיש כהן הפועלת בתחום משנת 1977, ניתן ליהנות ממגוון מוצרי שיש ומסוגים שיש שונים ומגוונים מהטובים ביותר בארץ ברמת גימור מדויקת ומושלמת ובאיכות ללא מתחרים.

אם אתם מחפשים מוצרי שיש לעיצוב הבית ולכל מטרה אחרת? בשיש כהן, תוכלו ליהנות ממבחר מוצרי שיש באיכות גבוהה וכן ניתן לייצר עבורכם מוצרי שיש בהתאמה אישית ובמידות שונות בהתאמה אישית, במחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים. היכנסו לאתר החברה או תגיעו לאולם התצוגה ותיהנו משירותי ייעוץ והכוונה ובחירה מושלמת ומשתלמת של מוצרי שיש מהטובים ביותר בארץ ולהנאתכם.

כמו כן ניתן לשלב לשיש מגוון רחב של סלונים  ורהיטים לבית ישתלבו טוב אם השיש למטבח.

מאמרים נוספים

אודות שיש כהן

האהבה למראהו הקלאסי של השיש ולעבודת איכות ברמת אמן, ליוותה את חברתנו מהרגע הראשון ואינה רק מחויבותנו המקצועית, היא לא פחות ממסורת משפחתית רבת שנים.

אנו דואגים בכל עת להתעדכן בהם וליישם בעבודתנו את האמצעים המתקדמים ביותר כדי להבטיח לך מוצרי איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו עימנו קשר

לייעוץ מלאו פרטים

דילוג לתוכן