משטח עבודה למטבח

משטח עבודה למטבח שעושה חשק לבשל

בבחירת משטח עבודה למטבח, חשוב להבחין בין משטח עבודה סינטטי למשטח עבודה טבעי. משטח עבודה מחומרים טבעיים הוא השיש, האוניקס או הגרניט. לרוב והנפוץ ביותר בארצנו הוא משטח העבודה למטבח מגרניט הידוע בעמידותו הרבה וחוזקו. המשטח עבודה למטבח מסוג זה אינו נשרט ואינו רגיש לחום. הוא גם אינו מושפע מחומרים ונוזלים ואינו סופג אותם. לעומתו משטח עבודה משיש או מחומרים סינטטיים עלול לבקע אותם וליצור כתמים שלעולם לא יוסרו ויש לעשות שימוש על גבי משטח עבודה כזה ביתר זהירות.

משטחי עבודה במטבח הביתי

כפי שציינו לעיל בחירת משטח עבודה תלוי גם בתקציב שלכם ובמידת השימוש והצרכים לשימושכם. מחיר משטח עבודה מגרניט נחשב ליקר יותר אך עמידותו ואחזקתו ואופן הטיפול בו אפסיים ומשטח העבודה נשאר בשלמותו לאורך שנים רבות. יחד עם זאת משטח שיש לעבודה במטבח מצריך תחזוקה בסיסית והתנהגות זהירה בכל הקשור לשימוש נכון על גבי משטח העבודה כך שיוכל לשרת אתכם תקופה ארוכה וממושכת.

בבניה המודרנית והכנסת השיפורים הטכנולוגיים קיימים היום משטחי עבודה למטבח גם מחומר הגלם אוניקס. המדובר באבן בעלת שקיפות שניתן להאירה בגופי תאורה ומעניקה חזות ועיצוב ייחודי למטבח. אך גם היא כמו משטחי העבודה משיש מחייבת משנה זהירות ותחזוקה בסיסית לשמירת איכותו של משטח העבודה לאורך זמן.

זאת ועוד, כיום הוכנסו למשטחי עבודה למטבח גם משטחי עבודה סינטטיים כמו שיש אבן קיסר. המדובר בתרכובת חומרים ייחודית בעלת מראה אחיד, קלה לתחזוקה ומותאמת היטב כמשטח עבודה למטבח. גם משטחי עבודה אלה מצריכים זהירות בשימוש עם חומרים חומציים ועבודה עם כלים חמים. אמנם העלות יותר זולה אך עדיין מצריכה זהירות ותחזוקה בסיסית.

לאחרונה הוכנס חומר סינטטי נוסף למשטחי עבודה למטבח והוא הפורצלן. גם הוא הינו משטח הומוגני, אך לתכונותיו חוזק רב, עמידות בפני חום ושריטות ומזכיר בתכונותיו את משטח הגרניט.

בחברת שיש כהן המייצרת, מייבאת ומשווקת משטחי עבודה למטבח מכל סוג, ניתן לקבל ייעוץ והכוונה לבחירה נכונה במשטח עבודה למטבח בהתאמה אישית ובכפוף לצרכים והשימוש שלכם במטבח. לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי ומכשור מהמתקדם ביותר אשר יבצע עבורכם התקנת משטחי עבודה למטבח באיכות גבוהה וברמת גימור מושלמת. משטחי העבודה מיוצרים מחומרים איכותיים ועומדים בכל הסטנדרטים והתקנים הנדרשים. שיש כהן יספק עבורכם את המשטח עבודה למטבח בהתאם לצרכים שלכם במחירים סבירים ולשביעות רצונכם.

מאמרים נוספים

מדריך לבחירת אי למטבח

בחירת אי למטבח היא משימה חיונית הדורשת מחשבה ותכנון מדוקדקים. פוסט זה בבלוג מציע מדריך מקיף שיעזור לך לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבור חלל

קרא עוד »

מאפייני המטבח המודרני

המטבח המודרני הוא פיתרון עיצובי מתקדם שמתאים לסגנון החיים העכשווי. הוא משלב פונקציונליות עם עיצוב חדשני, מה שמאפשר לשדרג את חוויית הבישול ואת חלל המטבח

קרא עוד »

אודות שיש כהן

האהבה למראהו הקלאסי של השיש ולעבודת איכות ברמת אמן, ליוותה את חברתנו מהרגע הראשון ואינה רק מחויבותנו המקצועית, היא לא פחות ממסורת משפחתית רבת שנים.

אנו דואגים בכל עת להתעדכן בהם וליישם בעבודתנו את האמצעים המתקדמים ביותר כדי להבטיח לך מוצרי איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו עימנו קשר

לייעוץ מלאו פרטים

דילוג לתוכן