צביעת ארונות מטבח – מדריך למחדשים מטבח

המטבח הוא החדר שבו אנחנו מעבירים שעות רבות במהלך היום, מדובר במקום שבו אנחנו מתחילים את היום עם כוס הקפה ומסיימים את היום אחרי ארוחת ערב או נשנוש קליל לפני השינה. במקרה או שלא במקרה, את מירב המאמצים שלנו בעיצוב הבית אנחנו לא משקיעים בסלון, בחדר הילדים ואפילו לא בחדר השינה אלא דווקא במטבח וכולנו רוצים את המטבח האיכותי והמודרני ביותר.

השיש במטבח הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בדרך להשגת המטרה ומבחינת הסגנון, הצבעים, הגדלים והעיצובים שעומדים בפנינו נכון להיום אפשר להגיד שאין סיכוי שלא נמצא את מה שנראה לנו הכי מיוחד והכי ומתאים שמשתלב היטב עם התכנונים המוקדמים שלנו. בנוסף לשיש חשוב להשקיע גם בדברים האחרים ובין היתר בארונות המטבח שגם הם יכולים להוסיף המון חן והמון אופי למטבח שלנו.

צביעת ארונות מטבח – איך עושים זאת נכון

בניגוד לדעה הרווחת בקרב לא מעט ישראלים, ארונות ישנים יחסית לא חייבים להחליף בחדשים אלא ניתן פשוט לצבוע אותם וכך אתם גם חוסכים המון כאבי ראש, גם חוסכים הרבה מאוד זמן ובעיקר אתם חוסכים הרבה מאוד כסף. צביעת ארונות מטבח מאפשרים לכם למעשה לרכוש ארונות חדשים למטבח מבלי לקרוע את הכיס, אם הצביעה היא אכן איכותית ומקצועית אף אחד לא יכול לדעת שמדובר בארונות הישנים שהיו שם טרם הצביעה.
צביעה וחידוש ארונות מטבח זו הבחירה של אלפי ישראלים ברחבי הארץ שכבר הבינו שבשביל לעצב מחדש את המטבח לא צריך להוציא עשרות אלפי שקלים ולפעמים אפשר להשיג מטבח חדש בסכומים הרבה יותר שפויים וזולים.

חידוש ארונות מטבח – כל האפשרויות עומדות בפניכם

שאתם מחליטים לבצע חידוש ארונות מטבח אתם למעשה בוחרים את המטבח שלכם מההתחלה ומלבד הגודל או העיצוב הכללי של הארונות עומדות בפניכם הרבה מאוד אפשרויות. ראשית, אתם יכולים לשחק כמובן עם הצבעים והגוונים כאשר הצביעה לרוב מתבצעת בהתאם לצבע הנוכחי של הארונות אבל בהחלט ניתן לשחק עם הצבע והגוון. שנית, זו ההזדמנות שלכם להסיר מהארונות את הקילופים והשריטות שהצטברו עליהם במהלך השנים ופשוט להעניק לארונות מראה חדש ומפואר. בנוסף, אתם יכולים גם להוסיף חומרים מיוחדים שיתנו לארונות מראה מבריק וחלק ובכך למעשה להשלים את החלק שהיה חסר בפאזל בדרך למבטח המעוצב והחדש שלכם.

עיצוב המטבח הוא הנאה צרופה במידה ואתם אנשים יצירתיים שלא מסתפקים בעיצוב רגיל ונדוש, זו ההזדמנות שלכם להתפרע עם הדמיון ולהכניס לתוך המטבח את האופי המיוחד שלכם ואת הכישרון העיצובי שלכם. בהרבה מאוד מקרים דווקא שיש בצבעים סולידים לצד חידוש ארונות קיימים יכול לעשות עבורכם עבודה נפלאה ולא תמיד כדאי לרוץ ישר לרכישת מטבח חדש לגמרי. אם החלטתם לחדש את המטבח אל תבחרו באופציה היקרה כי היא לא בהכרח האופציה המועדפת, בדקו היטב את האופציות העומדות לפיכם ותבינו שאפשר לעשות מטבח חדש בהוצאה אטרקטיבית ומשתלמת.

מאמרים נוספים

אודות שיש כהן

האהבה למראהו הקלאסי של השיש ולעבודת איכות ברמת אמן, ליוותה את חברתנו מהרגע הראשון ואינה רק מחויבותנו המקצועית, היא לא פחות ממסורת משפחתית רבת שנים.

אנו דואגים בכל עת להתעדכן בהם וליישם בעבודתנו את האמצעים המתקדמים ביותר כדי להבטיח לך מוצרי איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו עימנו קשר

לייעוץ מלאו פרטים

דילוג לתוכן