שילוב שיש ואריחי קרמיקה בעת עיצוב פנים

בונים? משפצים? זה הזמן לדעת הכול על שילוב אריחי קרמיקה ושיש למטרות עיצוב פנים

עיצוב פנים באמצעות שיש ואריחי קרמיקה הינו הליך מקצועי המיושם בכל אחד מחללי הפנים בשטח הדירה או הבית, לרבות, סביבת חדר האירוח המרכזי, סביבת המטבח הביתי, סביבת חדרי הרחצה וכדומה. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של אריחי קרמיקה ומשטחי שיש לעיצוב פנים, בין אם מדובר באריחי חיפוי קרמיקה לחדר הרחצה ובין אם מדובר במשטחי שיש למטבח.

ההיצע ההולך וגדל של חיפוי אריחי קרמיקה לעיצוב פנים של חללים, מאפשר למעשה, לכל אחד ואחת מביניכם, ליהנות מפתרונות תכנון ועיצוב המותאמים לסגנון והטעם העיצובי האישי שלכם. הדבר תקף גם למשטחי שיש שונים.

עיצוב פנים באמצעות קוריאן

בשנים האחרונות, לצד אריחי הקרמיקה ומשטחי שיש הנפוצים, תוכלו למצוא "כוכב" חדש בעולם עיצוב הפנים: ה-קוריאן. עיצוב פנים באמצעות קוריאן מאפשר לכם ליהנות ממשטח פונקציונאלי בעל מראה המשלב בין חוזק ליופי. ה-קוריאן הוא למעשה משטח לחיפוי משטחי עבודה בחלל המטבח, קירות אמבטיה וכדומה והוא מורכב מפולימר אקרילי וחומר המכונה: הידראט אלומינה.

איכויותיו של משטח ה-קוריאן הובילו לכך שהוא נחשב למשטח הציפוי הנפוץ ביותר בשטחים דוגמת מטבחים תעשייתיים ומעבדות שונות ובשנים האחרונות הוא החל ל-"ככב" ביותר ויותר בתים ודירות בישראל וזאת לנוכח היתרון האסתטי הנלווה לשימוש הנכון בו.

משטחי קוריאן המתאפיינים בציפוי קשיח ובלתי חדיר לכל סוגי החומרים, מספקים לכם את המענה המושלם למטרות עיצוב פנים למטבח ולמטרות עיצוב פנים לחדרי הרחצה. כיום, תוכלו ליהנות מקולקציית צבעים מרשימה (כ-100 גוונים שונים) של משטחי קוריאן ובכך להתאים את גוון המשטח לכל סגנון עיצובי המועדף עליכם בחלל המטבח וחדרי הרחצה.

מספר דברים שחשוב לדעת על משטחי קוריאן

בראש ובראשונה חשוב לציין ולהבהיר שמשטח קוריאן איננו משטח שיש וזאת למרות שקיימת נטייה בקרב הציבור הרחב להגדיר את משטחי הקוראין כסוג של שיש ובמקרים רבים נעשה שימוש בצמד המילים: שיש קוריאן.

קוריאן הוא למעשה חומר מוצק והומוגני בעל מרקם חלק ואחיד המגיע (בדומה לשיש) בטקסטורות וגוונים שונים. בדומה למשטחי שיש, גם את משטחי הקוריאן ניתן ללטש אחת למספר שנים ובכך לחדש את נראות המשטח. ההבדל המהותי בין משטחי שיש מכל סוג שהוא לבין משטחי קוריאן נובע מהעבודה שמשטחי הקוריאן נחשבים לסוגי המשטחים ההיגייניים ביותר, כאשר בבדיקות מעבדה הוכח כי בקטריות ופטריות אינן יכולות להתפתח על גבי משטחי קוריאן בלתי נקבוביים. עובדה זו הופכת את משטחי הקוראין למשטחים האופטימאליים ביותר לחדרי רחצה וזאת לנוכח עמידות המשטח בפני תנאי לחות ולסביבת המטבח הביתי.

במידה וגם אתם עומדים לקראת הליכי עיצוב פנים של ביתכם המשופץ או דירתכם החדשה, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מביניכם להיחשף ליתרונותיו של משטח הקוריאן למטרות עיצוב פנים.

מאמרים נוספים

אודות שיש כהן

האהבה למראהו הקלאסי של השיש ולעבודת איכות ברמת אמן, ליוותה את חברתנו מהרגע הראשון ואינה רק מחויבותנו המקצועית, היא לא פחות ממסורת משפחתית רבת שנים.

אנו דואגים בכל עת להתעדכן בהם וליישם בעבודתנו את האמצעים המתקדמים ביותר כדי להבטיח לך מוצרי איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו עימנו קשר

לייעוץ מלאו פרטים

דילוג לתוכן