שיש לאמבטיה – לבחור בטוב ביותר!

שיש לאמבטיה הוא חלק חשוב מאד מן הבנייה והעיצוב של חדר האמבטיה. שיש לאמבטיה משמש למספר מטרות: לבניית משטח נוח סביב הכיור של חדר האמבטיה; לריצוף מעוצב של חדר האמבטיה; לחיפוי הקירות באמבטיה; וכן הלאה. שיש לאמבטיה צריך להיות עמיד ברטיבות כמו גם בפגמים ושריטות, ומומלץ מאד שהוא גם יהיה מעוצב בצורה נאה, על מנת שיהיה נעים להיכנס לחדר האמבטיה.

שיש לאמבטיה

שיש לאמבטיה, כאמור, הוא חלק חשוב ומשמעותי מאד בחדר האמבטיה. השיש לאמבטיה קובע את המראה של חדר האמבטיה כולו, את העיצוב והסגנון שלו, את היוקרתיות שלו וכמובן את האיכות שלו. ישנם הרבה מאד סוגים של שיש לאמבטיה, כאשר חלק גדול מהם עשויים מחומרים שאינם שיש, למעשה, אלא חומרים דומים לשיש, או חיקויים סינטטיים של שיש. בחדר האמבטיה, המשמעות של טבעי או סינטטי אינה גדולה מאד. מה שחשוב הוא האיכות של השיש, ואפשרויות ההתקנה שלו בחדר האמבטיה שלכם.

באיזה חומר לבחור?

שיש לאמבטיה יכול להיות עשוי ממגוון חומרים. ראשית, כמובן, שיש טבעי. זהו שיש חזק ויציב, והוא עשוי מאבן שיש טבעית. סוג נוסף של שיש טבעי הוא הגרניט, שגם הוא עשוי מאבן טבעית וחזקה, אשר משמשת לעיתים קרובות בחדרי אמבטיה יוקרתיים. ישנה אפשרות לבחור גם בשיש לאמבטיה מאבן קיסר. אבן קיסר גם היא אבן שיש טבעית, אלא שמשולבים בה חומרים פולימריים אשר מעניקים לה חוזק ואיכות גבוהה, עמידות גבוהה בפני פגמים מכל הסוגים, וכן הלאה. סוג נוסף של שיש לאמבטיה הוא שיש קוריאן. קוריאן הוא חומר גמיש וקל לעיבוד, אשר עשוי מחומרים על בסיס של קוורץ. הקוריאן הולך ונעשה נפוץ בחדרי אמבטיה בשנים האחרונות, בזכות האיכויות הרבות שלו. אפשרות נוספת, שהופכת לטרנדית בשנים האחרונות, היא שיש לאמבטיה מאוניקס. אוניקס היא אבן קוורץ, אשר נתפסת בעיני רבים כאבן חן של ממש. לאוניקס תכונה מיוחדת – הוא חדיר לאור. אוניקס מופיע בשלל צבעים, ולמעשה, כיום נפוץ עיצוב ייחודי, שבו גופי התאורה באמבטיה ממוקמים מתחת לאוניקס, על מנת ליצור גוונים צבעוניים של תאורה יפהפייה.

מאמרים נוספים

מדריך לבחירת אי למטבח

בחירת אי למטבח היא משימה חיונית הדורשת מחשבה ותכנון מדוקדקים. פוסט זה בבלוג מציע מדריך מקיף שיעזור לך לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבור חלל

קרא עוד »

מאפייני המטבח המודרני

המטבח המודרני הוא פיתרון עיצובי מתקדם שמתאים לסגנון החיים העכשווי. הוא משלב פונקציונליות עם עיצוב חדשני, מה שמאפשר לשדרג את חוויית הבישול ואת חלל המטבח

קרא עוד »

אודות שיש כהן

האהבה למראהו הקלאסי של השיש ולעבודת איכות ברמת אמן, ליוותה את חברתנו מהרגע הראשון ואינה רק מחויבותנו המקצועית, היא לא פחות ממסורת משפחתית רבת שנים.

אנו דואגים בכל עת להתעדכן בהם וליישם בעבודתנו את האמצעים המתקדמים ביותר כדי להבטיח לך מוצרי איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו עימנו קשר

לייעוץ מלאו פרטים

דילוג לתוכן