תכונות שיש סיליסטון

לא כולם יודעים אבל שיש סיליסטון הוא השיש שמכיל את האחוז הגבוה ביותר של קוורץ. מדובר על תשעים וחמישה אחוז בערך! מה המשמעות של אחוז גבוה של קוורץ? כושר עמידות גבוה במיוחד, וחשוב לא פחות- אחוז גבוה של קוורץ הופך שיש סיליסטון לשיש שבנוסף להיותו עמיד מאוד הוא גם אנטי בקטריאלי. זה הסיבה שגם מוסדות שבהם יש מטבחים תעשייתיים, מטבחים שמשתמשים בהם בסדרי גודל גדולים ובפרקי זמן ממושכים (כמו למשל, מטבחים של מסעדות, בתי חולים, בתי מלון וכדומה) מעדיפים שיש סיליסטון כמשטח עבודה.

משטחים בהם מתבצע בישול המוני נוטים לאגור שאריות מזון- צלחת פטרי לחיידקים. שיש סיליסטון מתאים ללקוחות פרטיים ו/או נותני שירות שמתחזקים מטבח בסטנדרטים גבוהים ומחמירים במיוחד. שיש סיליסטון – בחירה מושכלת לאנשים שחשוב להם לשמור בקלות וללא מאמץ רמה גבוהה ומוקפדת של דרגת ניקיון! "שיש כהן" יצרני שיש מובילים בתחומם מייבאים שיש זה מ"קונסטינו"- יבואן השיש מס' אחד בעולם! שיש זה יכול לשמש אתכם גם למטבחי וגם לחדרי האמבטיה. הוא מגיע במבחר עשיר של צבעים, ובמובן זה הוא משלב פונקציונאליות עם דקורטיביות.

כיצד שומרים על תחזוקה שוטפת של שיש זה?

שיש סיליסטון אוהב חומרים בעלי חומציות נמוכה ואין לו שום בעיה לבוא במגע עם חומרי ניקוי חזקים, למשל, כאלה המכילים כלור. למעשה, השילוב עם חומרי ניקוי חזקים וחומציים משלימים את פעולתו האנטי בקטריאלית הטבעית שלו, ויחד מעניקים לכם שיש נקי, מחוטא ומצוחצח. על מנת לשמור על השיש שלכם לאורך זמן חשוב להקפיד על כמה כללים: שיש זה לא אוהב חשיפה ישירה של קרני שמש. רצוי להימנע מהנחת סירים חמים או מחבתות שהוצאו מהתנור- שיש זה לא אוהב מגע עם טמפרטורת גבוהות במיוחד.

מאמרים נוספים

שיש אטלס פלאן

קטלוג 2022 שיש למטבחים

המטבח הוא אחד החללים החשובים ומשפחות רבות רואות במטבח דווקא את החלל העיקרי של הבית. זאת, בשונה מאחה הרואים בחדר המגורים את המקום המהווה מרכז

קרא עוד »

אודות שיש כהן

האהבה למראהו הקלאסי של השיש ולעבודת איכות ברמת אמן, ליוותה את חברתנו מהרגע הראשון ואינה רק מחויבותנו המקצועית, היא לא פחות ממסורת משפחתית רבת שנים.

אנו דואגים בכל עת להתעדכן בהם וליישם בעבודתנו את האמצעים המתקדמים ביותר כדי להבטיח לך מוצרי איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו עימנו קשר

לייעוץ מלאו פרטים

דילוג לתוכן