צור קשר

צור קשר
1000 תווים שמאל

מאמרים

טיפים של מעצבי פנים להגדלת חלל המטבח

המטבח שלכם נראה קטן? נכנסתם לבית ישן או דירה לא גדולה, ואתם רוצים להגדיל את המטבח במינימום זמן או השקעה? קבלו את הטיפים הבאים לשימוש נכון יותר בחלל המטבח

המטבחים של פעם – אפילו אלה שתוכננו או נבנו לפני שניים או שלושה עשורים – לא היו מטבחים גדולים במיוחד:

צרכי המשפחות היו צנועים יותר, מכשירי החשמל היו מעטים או קטנים יותר והמטבח היה הרבה יותר פונקציונאלי. מעצבים ואדריכלי פנים נדרשו לתכנן ולבצע מטבח שהוא מטבח, ולא חללי התכנסות משפחתיים כמו אלה שיש לנו היום.

שוברים קיר

פתרון אחד להגדלת חלל המטבח הוא שבירת קיר – הקיר שמפריד בינו לבין פינת האוכל או הסלון.

זהו הפתרון המתבקש ולרוב גם היעיל והפשוט ביותר להרחבת המטבח ולהגדלת החלל.

יעיל ופשוט?

  • כן, כי למרות שמדובר בשבירת קיר, הרי שבמרבית המקרים לא מדובר בקיר תומך ולכל היותר תישארו עם עמוד תומך או קורה שלא תפריע בחלל המוגדל.
  • כמובן שעליכם להתייעץ בנושא עם בעל מקצוע – קונסטרוקטור, מעצב פנים בעל הידע המתאים, אדריכל או מהנדס.

מיעלים את חללי האחסון

הכוונה כאן לשימוש טוב יותר בארונות המטבח או בחללים לא מנוצלים, לצרכי אחסון, בצורה שבה מפנים חללים או פינות אחרות במטבח.

לדוגמא:

  • אם יש לכם חלל לא מנוצל מעל למקרר או מעל לארונות הקיימים, בנו ארונות מטבח חדשים שכן ינצלו את המקומות האלה.

בתמורה תוכלו לפנות חללים תפוסים במקומות שאתם יכולים לנצל בצורה אחרת, או שמעצב הפנים שלכם ישתמש בהם פשוט כדי ליצור תחושה של מרחב גדול יותר.

  • הגבהת ארונות המטבח – דלתות גבוהות וארוכות יותר – יוצרת תחושה של תקרות גבוהות יותר, ו'מאווררת' גם היא את חלל המטבח.
  • דלתות ארונות חלקות ובהירות מקטינות את העומס הוויזואלי על העין ויוצרות גם הן תחושת מרחב גדול יותר.

משתמשים בתאורה וצבע

שימוש נכון בתאורה ובצבע יחולל פלאים במטבח.

מעצבי פנים טובים יודעים לעבוד עם שני הכלים האלה – אור וצבע – בצורה שתיצור תחושה של חלל "נקי" ורחב יותר.

  • טיפ שקיבלנו בנושא הזה לא פעם ממעצבי פנים הוא להשתמש בצבעי ארונות וקירות בהירים ככל האפשר. בנוסף, להאיר בצורה יעילה לא רק את כל חלל המטבח, אלא גם ארונות ומשטחי עבודה.

שיש, משטחי עבודה והגשה חשוכים או לא מוארים ישרו תחושה של מטבח לא רק קטן, אלא גם מיושן ולא יעיל.

לסיכום: להגדלת חלל המטבח שלכם שלבו בין הגדלה שלו פיסית – שבירת קיר מגביל – וחידוש ארונות, צבע ותאורה.

צביעת ארונות מטבח – מדריך למחדשים מטבח

צביעת ארונות מטבח – מדריך למחדשים מטבח

המטבח הוא החדר שבו אנחנו מעבירים שעות רבות במהלך היום, מדובר במקום שבו אנחנו מתחילים את היום עם כוס הקפה ומסיימים את היום אחרי ארוחת ערב או נשנוש קליל לפני השינה. במקרה או שלא במקרה, את מירב המאמצים שלנו בעיצוב הבית אנחנו לא משקיעים בסלון, בחדר הילדים ואפילו לא בחדר השינה אלא דווקא במטבח וכולנו רוצים את המטבח האיכותי והמודרני ביותר. השיש במטבח הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בדרך להשגת המטרה ומבחינת הסגנון, הצבעים, הגדלים והעיצובים שעומדים בפנינו נכון להיום אפשר להגיד שאין סיכוי שלא נמצא את מה שנראה לנו הכי מיוחד והכי ומתאים שמשתלב היטב עם התכנונים המוקדמים שלנו. בנוסף לשיש חשוב להשקיע גם בדברים האחרים ובין היתר בארונות המטבח שגם הם יכולים להוסיף המון חן והמון אופי למטבח שלנו.

צביעת ארונות מטבח – איך עושים זאת נכון
בניגוד לדעה הרווחת בקרב לא מעט ישראלים, ארונות ישנים יחסית לא חייבים להחליף בחדשים אלא ניתן פשוט לצבוע אותם וכך אתם גם חוסכים המון כאבי ראש, גם חוסכים הרבה מאוד זמן ובעיקר אתם חוסכים הרבה מאוד כסף. צביעת ארונות מטבח מאפשרים לכם למעשה לרכוש ארונות חדשים למטבח מבלי לקרוע את הכיס, אם הצביעה היא אכן איכותית ומקצועית אף אחד לא יכול לדעת שמדובר בארונות הישנים שהיו שם טרם הצביעה. צביעה וחידוש ארונות מטבח זו הבחירה של אלפי ישראלים ברחבי הארץ שכבר הבינו שבשביל לעצב מחדש את המטבח לא צריך להוציא עשרות אלפי שקלים ולפעמים אפשר להשיג מטבח חדש בסכומים הרבה יותר שפויים וזולים.

חידוש ארונות מטבח – כל האפשרויות עומדות בפניכם
שאתם מחליטים לבצע חידוש ארונות מטבח אתם למעשה בוחרים את המטבח שלכם מההתחלה ומלבד הגודל או העיצוב הכללי של הארונות עומדות בפניכם הרבה מאוד אפשרויות. ראשית, אתם יכולים לשחק כמובן עם הצבעים והגוונים כאשר הצביעה לרוב מתבצעת בהתאם לצבע הנוכחי של הארונות אבל בהחלט ניתן לשחק עם הצבע והגוון. שנית, זו ההזדמנות שלכם להסיר מהארונות את הקילופים והשריטות שהצטברו עליהם במהלך השנים ופשוט להעניק לארונות מראה חדש ומפואר. בנוסף, אתם יכולים גם להוסיף חומרים מיוחדים שיתנו לארונות מראה מבריק וחלק ובכך למעשה להשלים את החלק שהיה חסר בפאזל בדרך למבטח המעוצב והחדש שלכם.

עיצוב המטבח הוא הנאה צרופה במידה ואתם אנשים יצירתיים שלא מסתפקים בעיצוב רגיל ונדוש, זו ההזדמנות שלכם להתפרע עם הדמיון ולהכניס לתוך המטבח את האופי המיוחד שלכם ואת הכישרון העיצובי שלכם. בהרבה מאוד מקרים דווקא שיש בצבעים סולידים לצד חידוש ארונות קיימים יכול לעשות עבורכם עבודה נפלאה ולא תמיד כדאי לרוץ ישר לרכישת מטבח חדש לגמרי. אם החלטתם לחדש את המטבח אל תבחרו באופציה היקרה כי היא לא בהכרח האופציה המועדפת, בדקו היטב את האופציות העומדות לפיכם ותבינו שאפשר לעשות מטבח חדש בהוצאה אטרקטיבית ומשתלמת.

דקטון

דקטון הבחירה המועדפת שיש למטבח

אחד השיפורים שנעשו בשנים האחרונות ועם אפשרות המסחר הבינלאומיות, ניתן כיום לבחור סוגי שיש רבים העונים לצרכים השונים של הלקוחות. לא כל שיש מתאים עבור כל מטבח, לכן בבחירת השיש יש מספר דברים שחשוב לקחת בחשבון. ישנם סוגי שיש שיסדקו מסיר רותח ויש שיחזיקו מעמד, יש סוגי שיש שיספגו כתמים רבים ואחרים יישארו ללא רבב. גם בבחירת השיש כחלק מעיצוב כולל יש משמעות. בעולם השיש יש קולקציות, ממש כמו בעולם האופנה. יש שיש בעל צבע אחיד או צבעים רבים, דמוי גרגרים או גידים, מבריק או מט, יש סוגי שיש שניתן לייצר בדיוק לפי העיצוב הרצוי, ויש סוגי שיש שמגיעים בעיצוב ייחודי של אימא אדמה   וכל משטח שיש שלהם שונה מקודמו. לכן, לפני בחירת סוג השיש כדאי לעיין בקטלוגים של חברות שונות, ולבחור את עיצוב השיש המתאים למטבח שלכם.

דקטון

שיש דקטון המשטח המוביל שיש למטבחים

 

בשנה האחרונה החלה החברה הספרדית שאחראית על משטחי דקטון, לשווק משטח סינטטי חדש למטבח. משטחי דקטון מתחילים לתפוס תאוצה בעיצוב מטבחים בארץ, ובין יתרונותיו אפשר למנות אנטי בקטריאליות, עמידות מוחלטת לחום ולכתמים, גמישות וחוזק, ובשנים הקרובות כנראה שנתחיל לראות יותר מטבחים עם משטחי דקטון. על אף מחירו היקר של הדקטון יש תמורה מלאה לסוג זה של שיש.

שיש דקטון

שיש דקטון קונים רק אצל המומחים

חברת שיש כהן, הינה חברה הפועלת בענף השיש מכל הסוגים למעלה מ-40 שנה, הינה חברה המתמחה בייבוא, ייצור, ועיבוד שיש מכל הסוגים לרבות שיש דקטון. לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי וכן מכשור תואם משוכלל ומקצועי מהמובילים בעולם. לאחרונה חברת שיש החלה לשווק בארץ את שיש הדקטון המיוצר על ידי החברה הספרדית קונסנטינו. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת המביאה לכדי תוצאות מרשימות ואיכותיות: שיש דקטון למטבח המונע ספיגה של נוזלים דוחה כתמים. שיש דקטון עמיד בפני טמפרטורות גבוהות ומאפשר להניח עליו ישירות סירים חמים, הטקסטורה והגוון שלו בעלי עמידות גבוהה במיוחד הנשמרים לאורך זמן, שיש למטבח זה חסין בפני שריטות ובפני הפעלת לחץ או משקל כבד, הוא ידידותי לסביבה, עמיד בפני נזקי מזג האוויר. ועל כן גם מתאים לעיצוב חוץ של משטחי ריצוף וחיפוי. שיש דקטון הינו שיש אטום ועל כן שומר על רמת היגיינה גבוהה במיוחד. כמו כן ניתן לבחור שיש למטבח דקטון במבחר צבעים עשיר בהתאם לטעמכם האישי.

הנכם מוזמנים לשיש כהן ולהתרשם ממבחר השיש דקטון המוצע לכם ולבחור את הטוב ביותר עבורכם במחירים משתלמים במיוחד.

לקוחות ממליצים שיש למטבח רעננה

לקוחות ממליצים שיש כהן

שיש דקטון ברעננה

הגענו דרך המלצות לניר משיש כהן ושמחנו על הבחירה

גילנו איש מקצוע משכמו ומעלה שנכנס איתנו לפרטים הכי קטנים על מנת שהמטבח שלנו ייצא בדיוק כמ שחלמנו

תודה על עבודה המקצועית והנקייה והאוזן הקשובה ממליצים בחום


שיש למטבח

 


 

 

שיש למטבחים

 

שיש למטבח

image

caesar stone

image

image