שיש למטבחי חוץ כל הסוגים לשיש חוץ | כתבות
צור קשר
צור קשר
1000 תווים שמאל

שיש למטבחי חוץ

בעבר, רוב המטבחים בבתים היו מטבחים המורכבים בתוך החלק הפנימי של חלל הבית. המטבח היה מרכז העניינים בכל בית בו נפגשו כל בני המשפחה בו היו מבשלים, משוחחים ולעיתים אף היו מארחים בהם. מצד שני ובעקבות קצב הבניה שהתפתח בשנים האחרונות, הביא ביקוש גדול של בתים עם גינה, דירות גן, חצרות משותפים ובתים פרטיים, להרכבת מטבחי חוץ. מטבחים כאלה יכולים להתאים לכל מצב בו אתם מתכננים לארח בחוץ ולשלב אפייה וצלייה ואפילו ארוחת ברביקיו. כל מי שמתכנן להקים מטבח בחוץ עליו לדעת איזה סוג שיש מתאים למטבחי חוץ כאלה. דבר אחד ברור על השיש להיות שיש למטבחי חוץ מותאם עמיד וחזק לכל התנאי בישול, ולכל מזג אוויר. גם ההתקנה חשובה לא פחות וחייבת להיות איכותית וברמת גימור מושלמת על מנת לעשות בו שימוש הולם שיאפשר לכם לחוות חווית בישול אירוח וצלייה ברמה גבוהה.

 

IMG 2285

 

 

קיימים סוגים שונים של שיש למטבחי חוץ בעלי איכות ועמידות משתנה. להלן הסוגים המותאמים לשיש למטבחי חוץ:

  • שיש גרניט – שיש הנחשב בין החומרים הטובים והנפוצים ומדובר בחומר טבעי העמיד מפני איתני הטבע. ניתן לקבלו בגוונים שונים. הנראות שלו יפה וניתן לקבל דוגמאות ייחודיות בגוונים כהים או בהירים.
  • שיש לפיטק - מדובר בחומר חדש יחסית בשוק, והוא ניחן בתכונות טובות. לפיטק בעצם הינו איחוד בין כוחה של הקרמיקה והיופי של האבן הטבעית.יש לו יתרונות רבים ונחשב לסוג המועדף על כל מעצב ואדריכל. קיימת האפשרות להניח סירים לוהטים ואין שום בעיה לנקות אותם בחומרי הניקוי החזקים ביותר שיש.השיש מיוצר מחומרים טבעיים בלבד ולכן השפעות של מזג אוויר וקרני השמש לא משפיעים עליו ולא משנים את הצבע שלו. וניתן להשיגו בגדלים שונים היוצרים אחידות עם מינימום חיבורים ובכך גם נשמרת רמת ניקיון גבוהה.
  • שיש דקטון -  הינו תערובת מתוחכמת של מספר חומרי גלם המתחברים בלחץ אדיר היוצר פלטה אחידה. שיש למטבח המונע ספיגה של נוזלים אינו "תופס" כתמים, עמיד בפני טמפרטורות גבוהות ומאפשר להניח עליו ישירות סירים חמים, הטקסטורה והגוון שלו בעלי עמידות גבוהה במיוחד הנשמרים לאורך זמן, שיש למטבח זה חסין בפני שריטות ובפני הפעלת לחץ או משקל כבד, הוא ידידותי לסביבה, ועמיד בפני נזקי מזג האוויר.

חברת שיש כהן בראשון לציון הינה חברה ותיקה ומנוסה בכל עבודות השיש למטבחי חוץ ובכלל. החברה עובדת עם חומרי הגלם מהמתקדמים בעולם תוך מתן שירות ייעוץ והתאמה לצרכי הלקוח. העבודה מתבצעת בשילוב טכניקות ומכשור מהמתקדמים והמשוכללים ביותר. צוות העובדים המיומן יבצע עבורכם את התקנת השיש למטבחי חוץ ברמה גבוהה ובגימור מושלם.

image

משווק מורשה שיש compac

caesar stone

משווק מורשה שיש לפיטק

image

משווק מורשה שיש קונסטנטינו

image

משווק מורשה אבן קיסר

sansa logo

משווק מורשה סנסה קונסטנטינו

selestone logo

משווק מורשה סילסטון קונסטנטינו

dekton logo

משווק מורשה דקטון

Untitled 1

משווק מורשה סנטה מרג'ריטה