שיש למטבח מסוג Silestone | כתבות
צור קשר
צור קשר
1000 תווים שמאל

 שיש למטבח מסוג סיליסטון - לדירה בתל אביב

 

 שיש סיליסטוןשיש מסוג SILESTONE SOAPSTONE CHARCOAL תל אביב עיצוב: שרון שמעוני

שיש הוא למעשה אבן גיר טבעית. קיימים סוגים רבים של שיש במגוון מרקמים וצבעים. מצד שני לאור הטכנולוגיות המתקדמות החלו בשנים האחרונות לייצר גם שיש סינטטי וגם הוא בא במגוון מרקמים וצבעים. השיש הסינטטי למטבח נועד לעמוד בחום גבוהה ותנאי שחיקה קשים. כיום השיש למטבח נפוץ בכל בית מודרני ותוכלו למצוא אותו מותקן לרוב במטבח אבל יש כאלה שאפילו מתקנים בחדר הרחצה. כמו כן, ניתן גם למצוא שיש במקומות נוספים, שכן שיש היא אבן שנשמרת היטב וניתנת לניקוי בקלות רבה. סוג שיש אחד עם יתרון מובהק מבין סוגי השיש הסינטטי הוא שיש סיליסטון.

שיש סיליסטון כנגד המבחר בשוק היום

שיש למטבח מסוג silstone

שיש מסוג SILESTONE SOAPSTONE CHARCOAL תל אביב עיצוב: שרון שמעוני

שיש סיליסטון הוא שיש חזק ועמיד במיוחד עם עיצוב שמושך את העין ונותן אישיות לחלל המטבח שלכם, או כל חלק אחר בבית בו תחליטו להתקינו. לשיש סיליסטון ישנן איכויות אנטי-בקטריאליות אשר מבדילות אותו ממוצרים אחרים בשוק, תוכנה זו הופכת אותו לקל בהרבה לנקיון ותחזוקה, וגם: בטיחותי יותר בבתים עם ילדים קטנים להם נטיה להיות רגישים יותר לזיהומים בקטריאליים, או דיירים הסובלים מאלרגיות ורגישים במיוחד להימצאות עובש בסביבתם. הוא משיג זאת, ואת עמידותו יוצאת הדופן בכך ששיש סיליסטון הוא שיש המטבח עם אחוז הקוורץ הגבוה ביותר בשוק כיום. השיש מיוצר בתהליך טבעי ללא מגע כמיכלים תעשייתיים.

שיש איכותי בהתאמה אישית

שיש למטבח מסוג silstone

שיש מסוג SILESTONE SOAPSTONE CHARCOAL תל אביב עיצוב: שרון שמעוני

חברת שיש כהן הממוקמת בראשון לציון, הינה חברה בעלת מוניטין וניסיון בתחום השיש למטבח. חברת שיש כהן מייבאת ומייצרת את כל סוגי השיש למטבח ומתמחה בשירותי ייעוץ ועיצוב המותאם לפי צרכי הלקוח. החברה מייבאת ממדינות רבות את סוגי השיש בהן היא משתמשת, ולפי תכנון ועיצוב משולב עם הלקוחות מביאם לכם שיש למטבח איכותי ויוקרתי העומד בכל התנאים והתקנים ובעיקר ישרת את הצרכים לשביעות רצונכם.

image

משווק מורשה שיש compac

caesar stone

משווק מורשה שיש לפיטק

image

משווק מורשה שיש קונסטנטינו

image

משווק מורשה אבן קיסר

sansa logo

משווק מורשה סנסה קונסטנטינו

selestone logo

משווק מורשה סילסטון קונסטנטינו

dekton logo

משווק מורשה דקטון

Untitled 1

משווק מורשה סנטה מרג'ריטה